Borderlands 3 - Angels and Speed Demons: tajne laboratorium, reaktor, ucieczka

Misja główna, w której wykradamy cenny przedmiot z podziemnej pracowni.

Kolejna misja główna w Borderlands 3, która rozpocznie się po rozprawieniu się z Painem i Terrorem w zadaniu o nazwie Gold as the Grave. Kiedy to nastąpi wróć na statek Sanctuary i porozmawiaj z Lilith na mostku.

214

Następnie skorzystaj z opcji szybkiej podróży, aby przenieść się do Devil's Razor, gdzie pomóż Vaughnowi i jego ludziom w odparciu wrogiego ataku, broniąc tym samym bazę Roland's Rest. Po chwili nastąpi drugi atak, w którym pojawi się silny Brayden - uważaj wtedy zwłaszcza na jego obszarowe ataki kulami energii (1).

215

Po walce porozmawiaj z Vaughnem, po czym wsiądź w wóz bojowy i wyrusz z jego ludźmi w stronę wrogiej bazy COV. Niestety po dotarciu na miejsce okaże się, że rakietowe systemy obronne w mgnieniu oka rozprawią się z sojusznikami (2). Wycofaj się szybko i wróć do Vaughna, z którym porozmawiaj.

Dotarcie do laboratorium Tannis

Po rozmowie z Vaughnem w pobliżu bazy zostanie zaznaczone przejście do nowej lokacji o nazwie Konrad's Hold. Przenieś się tam.

216

Rusz przed siebie i podejdź do zaznaczonego punktu. Okaże się, że aby będziesz musiał iść dookoła bazy. W dalszej części lokacji natkniesz się na trzy zamknięte przejścia oraz znajdujące się przy nich dźwignie. Przestaw wszystkie, a kiedy żadna nie zadziała, wejdź na pobliskie podwyższenie i przepchnij wagonik (3), który zrobi dziurę w przejściu z prawej.

217

Przejdź przez kolejną lokację, rozprawiając się z przeciwnikami. Następnie przedrzyj się przez hangar i skieruj się do windy (4), znajdującej się na drugim końcu budynku. Uruchom ją, dzięki czemu dostaniesz się na górę.

218

Weź rozbieg i przeskocz przez przepaść (5), po czym kontynuuj w stronę jaskini. Po drodze będziesz spotykał coraz więcej insektowatych Vorkidów.

219

W pewnej chwili będziesz też musiał ostrzelać zaznaczoną na czerwono rurę (6) pod sufitem. Po uczynieniu tego ruszaj dalej i zeskocz na dół.

220

Kontynuuj, aż do lokacji z wolnostojącym wagonikiem (7). Oczyść całe pomieszczenie z przeciwników, uważając zwłaszcza na latające Vorkidy (8). Następnie podejdź do wagonika i zaatakuj go wręcz, po czym skieruj się w stronę przejścia do laboratorium.

221

Na miejscu ostrzelaj cztery czerwone przyłącza znajdujące się wokół reaktora (9). Po uczynieniu tego skorzystaj z komputera (10) z prawej strony lokacji.

Ucieczka z Vaughnem

Kiedy to nastąpi przejdź na drugą stronę lokacji i skieruj się do miejsca o nazwie Sandblast Scar.

222

Trafisz do garażu. Zeskocz na dół i zasiądź za kierownicą pojazdu z Vaughnem i reaktorem, po czym rusz przed siebie. Jedź cały czas prosto eliminując napotkanych wrogów oraz niszcząc po drodze bramę (11).

223

W dalszej części ucieczki dalej rozprawiaj się z rywalami, uważając na wystrzeliwane przez nich pociski. Zwracaj uwagę szczególnie na goniące bohatera pojazdy oraz wieże strażnicze (12), na których często znajdują się żołnierze z rakietnicami.

Kontynuuj, aż dotrzesz do wjazdu do Devil's Razor. Stań w wyznaczonym miejscu, po czym porozmawiaj z Vaughnem, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - The Great Vault: Catedhral of the Twin Gods, Rachael, Troy Calypso (boss)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Borderlands 3 - Blood Drive: Carnivora, Big Donny, Pain, Terror, Agonizer 9000 (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami