Borderlands 3 - Swamp Bro: Chadd, Grog, Ravager, skok, platforma

Misja poboczna na Eden-6, w której pomagamy eksperymentować zwariowanemu chłopakowi.

Zadanie dodatkowe w Borderlands, które będziesz mógł rozpocząć po ukończeniu misji głównej o nazwie The Guns of Reliance.

m027

Kiedy to nastąpi udaj się do bazy (strzałka na mapie), zajętej w ramach zadania wraz z Clayem, i podejdź do Chadda, który stoi na werandzie drewnianego domku. Porozmawiaj z nim, a po chwili zlecenie się rozpocznie.

z147

Zacznij od wyruszenia za Chaddem. Chłopak będzie pokonywał kolejne przeszkody, a w końcu zaprowadzi bohatera na moczary, gdzie rozpraw się z trzema Grogami (1). Po każdym z nich podnieś pozostałości (Grog Gut), po czym przekaż trzy Chaddowi.

z148

Wyrusz za kompanem do kolejnego punktu, gdzie będziesz musiał stawić czoła silnym Ravagerom (2). Po ich pokonaniu podejdź do Chadda i udziel mu pomocy medycznej.

z149

Ruszaj dalej, aż dotrzecie w pobliże drewnianej budowli nad przepaścią. Porozmawiaj wtedy z Chaddem, po czym zeskocz na platformę (3), wejdź na górze po drabinie i ustaw się na belce (4). Po tym, jak Chadd skoczy do wody również to uczyń, po czym ocuć swojego towarzysza.

z150

Po znalezieniu się na dole udaj się do pobliskiej bazy przeciwników i przynieś z niej trzy kanistry z benzyną (Fueal Can). Wróć do Chadda i umieść je w filarach (5) platformy. Kiedy Chadd na nią wejdzie odczekaj chwilę i strzel w jej centralny punkt (6).

Kiedy kompan w końcu utraci życie również wejdź na platformę, wjedź nią na górę i skieruj się do miejsca, gdzie rozpoczynałeś misję. W nagrodę będziesz mógł wziąć zawartość skrzyni, przy której stał mężczyzna.

Następnie: Borderlands 3 - Capture the Frag: Tyreen, Troy Team, bomba

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Irregular Customers: Witch's Peat, Jabber, Apollo, Artemis

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami