Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Irregular Customers: Witch's Peat, Jabber, Apollo, Artemis

Misja poboczna na Eden-6, gdzie rozprawiamy się małpopodobnymi wrogami.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą możesz rozpocząć w trakcie wykonywania zadania głównego o nazwie The Guns of Reliance, gdzie po raz pierwszy spotykasz Claya.

Aby rozpocząć misję musisz z wymienionym wyżej sojusznikiem zająć wrogą bazę i uwolnić dwóch więźniów. Kiedy to uczynisz podejdź do tablicy informacyjnej na terenie placówki (strzałka na obrazku) i przyjmij zlecenie.

Następnie zacznij kierować się w stronę znacznika, który pojawi się na mapie. W ten sposób dotrzesz do miejsca z Jabberami (1), czyli małpokształtnymi przeciwnikami. Uważaj, ponieważ nie są zbyt silne, to jednak potrafią szybko się przemieszczać i rzucać w bohatera różnymi przedmiotami i atakować wręcz.

Po rozprawieniu się ze zwykłymi rywalami na placu boju pojawi się silniejsza wersja Jabbera, czyli Apollo (2). Pokonaj go, po czym podnieść z ziemi zawór (Coolant Valve) i umieść go w zaznaczonym na zielono miejscu.

Następnie będziesz musiał przestawić trzy dźwignie. Dwie z nich znajdują się przy mechanizmach na ziemi. Jedna jest jednak na dachu pobliskiego budynku (3). Aby się do niej dostać możesz wskoczyć na dach drewnianej chatki, a potem z niej przeskoczyć po dużym korzeniu do wybranego punktu.

Po przestawieniu dźwigni pojawi się kolejny zmutowany przeciwnik - Artemis (4). Pozbądź go pancerza, a potem wykończ, dzięki czemu ukończysz misję i zdobędziesz nagrodę.

Następnie: Borderlands 3 - Swamp Bro: Chadd, Grog, Ravager, skok, platforma

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Witch's Brew: Murl, Azalea, Pippie, Black Flame, kadzie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze