Nowa biblioteka Steam wyróżnia rzadkie osiągnięcia specjalnym podświetleniem

Dodatkowa odznaka za zdobycie wszystkich.

Niedawno rozpoczęły się otwarte testy odświeżonej biblioteki platformy Steam. Okazuje się, że jedna z wprowadzonych nowości dotyczy sposobu prezentowania osiągnięć.

Użytkownicy sklepu odkryli, że odznaki symbolizujące rzadkie wyzwania, czyli zrealizowane przez mniej niż 10 procent graczy, są teraz wyróżniane specjalnym podświetleniem. Wokół grafik pojawia się złota poświata - jest animowana, co jednak można wyłączyć w ustawieniach.

steam_osiagniecia
Rzadkie osiągnięcia są wyróżniane

To nie wszystko, ponieważ osoby, które odblokują wszystkie osiągnięcia nagradzane są specjalną, niebieską odznaką. Nowe efekty widoczne są jednak tylko na karcie danej gry w odświeżonej bibliotece.

Testy przygotowanych zmian rozpoczęły się we wtorek. Jedną z innowacji jest podział na sekcje zwane półkami. Na górze wyświetlane są najświeższe informacje związane z posiadanymi przez użytkownika produkcjami, w tym szczegóły o dodawanych nowościach.

steam_biblioteka2
Zmiany zaszły na kartach gier w bibliotece

Gry można grupować w ręcznie tworzonych kolekcjach - standardowych lub dynamicznych. Te drugie rozszerzane są automatycznie o nowo dodawane produkcje spełniające określone kryteria (na przykład gatunek). Zbiory można przypiąć do głównego ekranu.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami