FIFA 20 - Krzysztof Piątek ambasadorem gry w Polsce

Zawodnik AC Milan.

Polski oddział EA Sports poinformował, że Krzysztof Piątek został ambasadorem nadchodzącej gry FIFA 20 w Polsce.

To oznacza, że zawodnika włoskiego klubu AC Milan zaangażowano do promowania tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu. Piłkarz pojawi się więc zapewne na materiałach związanych z kolejną częścią.

- To kultowa seria i gram w nią od kiedy pamiętam. Pozwala połączyć zamiłowanie do piłki nożnej z pasją do gier wideo. Objęcie tytułu ambasadora gry FIFA 20 to dla mnie spełnienie marzeń z dzieciństwa - twierdzi Piątek.

Polski sportowiec zdobył popularność w ubiegłym sezonie, gdy zasłynął wysoką formą, stając się jednym z czołowych strzelców włoskiej ligi. Dobrze radzi sobie także w barwach reprezentacji Polski, zdobywając 3 gole w 6 meczach eliminacji EURO 2020.

Warto zaznaczyć, że Krzysztof Piątek znalazł się na liście piłkarzy z największym wzrostem oceny w tegorocznej odsłonie cyklu. Polak uplasował się na czwartym miejscu zestawienia z ogólną notą podniesioną o 10 punktów - do 80.

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch. Najważniejszą nowością jest tryb Volta, pozwalający rozgrywać mecze na bokowiskach i halach. Wariant można przetestować w udostępnionej niedawno wersji demo.

Następnie: GTA: San Andreas za darmo na PC

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami