Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA: San Andreas za darmo na PC

Z okazji startu aplikacji Rockstar Launcher.

Rockstar Games wydało oficjalny program służący do pobierania gier studia. Z tej okazji deweloperzy udostępnili za darmo kultowe GTA: San Andreas.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz tytułu, należy ze strony firmy pobrać, zainstalować i uruchomić wspomnianą aplikację, a później kliknąć przycisk „Odbierz za darmo” i postępować zgodnie z instrukcjami. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo, choć nie jest jasne, kiedy się zakończy.

W GTA: San Andreas spotykamy różnych gangsterów

Sam program Rockstar Launcher pozwala nie tylko przeglądać i ściągać posiadane gry studia, ale również umożliwia przechowywanie zapisów rozgrywki na serwerach w tak zwanej „chmurze”. Do tego funkcja automatycznych aktualizacji.

GTA: San Andreas ukazało się w 2005 roku i przez wielu fanów serii uważane jest za najlepszą część. Gracze wcielają się w Carla Johnsona, który po powrocie do rodzinnego miasta dołącza do przestępczego półświatka.

Zobacz: GTA: San Andreas - skasowane misje, błędy, sekrety i inne ciekawostki

Podobnie jak w pozostałych odsłonach cyklu, zabawa polega na wykonywaniu misji zlecanych przez zróżnicowane postacie. Istnieje jednak możliwość swobodnej eksploracji metropolii, by odkrywać umieszczone przez twórców sekrety lub siać zniszczenie i walczyć z policją.

Następnie: Drużyna League of Legends ukarana sumą 1000 euro za granie w World of Warcraft Classic na turnieju

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze