Wiedźmin 3 - u kogo i gdzie sprzedawać

Z wizytą u handlarzy.

Podczas gry zdobędziemy sporo przedmiotów i oręża, który nie będzie nam potrzebny. Zamiast wyrzucać niepotrzebny ekwipunek, można go spieniężyć u jednego z wielu handlarzy.

Zdecydowaną większość można spotkać w miastach lub mniejszych wsiach. Niekiedy natkniemy się na nich także na trakcie, choć akurat podróżujący kupcy oferują wyłącznie podstawowy ekwipunek. To jednak dobra okazja, by pozbyć się zbędnego balastu bez konieczności powracania do miasta.

Większość handlarzy w Dzikim Gonie specjalizuje się w wybranym typie przedmiotów i tylko taki zechcą od nas odkupić. Przykładowo u karczmarza można nabyć i sprzedać przede wszystkim jedzenie. Kowal specjalizuje się w orężu, natomiast zbrojmistrz skupuje elementy pancerza. Chcąc sprzedać określone dobra, należy odwiedzić odpowiedniego kupca, choć znajdą się też i tacy, którzy są zainteresowani wszystkimi przedmiotami.

Warto też pamiętać, że każdy kupiec dysponuje określoną ilością złota. Zwykli handlarze nie mają przy sobie wiele gotówki, dlatego sprzedanie im większej liczby przedmiotów może być utrudnione. W takim przypadku warto udać się do innego kupca lub odczekać nieco, by jego zapasy się odnowiły. By przyspieszyć ten proces, można użyć medytacji.

Następnie: Wiedźmin 3 po zakończeniu gry

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wiedźmin 3 bez grania w poprzednie części

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami