Man of Medan - The End: finał, zakończenia, konsekwencje decyzji

Miejsce, w którym przygoda zmierza ku końcowi.

Po perypetiach z poprzednich rozdziałów w końcu przyjdzie czas na finał przygody. Będzie się on różnił w zależności od podjętych wcześniej wyborów oraz tym, komu udało się przeżyć koszmar na pokładzie okrętu.

099

Jeśli chodzi o miejsca śmierci bohaterów, to polecamy zajrzeć do osobnego działu poradnika. Dla zakończenia kluczowe będą też następujące decyzje:

100

Zdobycie kopułki (distributor cap), czyli części niezbędnej do uruchomienia łodzi. Jeśli w trakcie rozdziału Flooded nie została zniszczona, to załoga uruchomi łódź Duke of Milan i odpłynie wspólnie.

101

Podanie przez radio koordynatów okrętu w scenie Distress Signal. Jeśli spełnisz ten warunek, to pod koniec gry pojawi się śmigłowiec z wojskowymi, którzy uratują bohaterów. Następnie ich przesłuchają i zamkną w celach.

102

Jeżeli nie zdobyłeś części niezbędnej do uruchomienia łodzi i nie powiadomiłeś wojskowych o swojej pozycji, to bohaterowie zostaną na pokładzie okrętu i w końcu popadną w obłęd oraz umrą z wycieńczenia. Identyczny los czeka postacie, które zdecydują się popłynąć łodzią bez sprawnego silnika.

Jeżeli w rozdziale Intrusion uciekłeś Conradem, to w końcówce przypłynie łodzią po kompanów, którzy ocaleli (pod warunkiem, że zniszczeniu uległ distributor cap). Jeśli załoga wcześniej odpłynie, to Conrad wejdzie na pokład okrętu i zacznie mieć halucynacje.

Dive

Warto też wspomnieć, że jeśli w rozdziale Plunged nie utopiłeś Danny'ego to zobaczysz dodatkową scenkę, w której jest zabijany przez postać podobną do Olsona. Jeżeli wcześniej powiadomiłeś armię i odpłyniesz łodzią, to wojskowi, którzy wejdą na łódź zostaną zaatakowani przez Danny'ego.

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Olson, Flooded: walka z porywaczem, zalane pomieszczenie, śluza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami