Man of Medan - The End: finał, zakończenia, konsekwencje decyzji

Miejsce, w którym przygoda zmierza ku końcowi.

Po perypetiach z poprzednich rozdziałów w końcu przyjdzie czas na finał przygody. Będzie się on różnił w zależności od podjętych wcześniej wyborów oraz tym, komu udało się przeżyć koszmar na pokładzie okrętu.

099

Jeśli chodzi o miejsca śmierci bohaterów, to polecamy zajrzeć do osobnego działu poradnika. Dla zakończenia kluczowe będą też następujące decyzje:

100

Zdobycie kopułki (distributor cap), czyli części niezbędnej do uruchomienia łodzi. Jeśli w trakcie rozdziału Flooded nie została zniszczona, to załoga uruchomi łódź Duke of Milan i odpłynie wspólnie.

101

Podanie przez radio koordynatów okrętu w scenie Distress Signal. Jeśli spełnisz ten warunek, to pod koniec gry pojawi się śmigłowiec z wojskowymi, którzy uratują bohaterów. Następnie ich przesłuchają i zamkną w celach.

102

Jeżeli nie zdobyłeś części niezbędnej do uruchomienia łodzi i nie powiadomiłeś wojskowych o swojej pozycji, to bohaterowie zostaną na pokładzie okrętu i w końcu popadną w obłęd oraz umrą z wycieńczenia. Identyczny los czeka postacie, które zdecydują się popłynąć łodzią bez sprawnego silnika.

Jeżeli w rozdziale Intrusion uciekłeś Conradem, to w końcówce przypłynie łodzią po kompanów, którzy ocaleli (pod warunkiem, że zniszczeniu uległ distributor cap). Jeśli załoga wcześniej odpłynie, to Conrad wejdzie na pokład okrętu i zacznie mieć halucynacje.

Dive

Warto też wspomnieć, że jeśli w rozdziale Plunged nie utopiłeś Danny'ego to zobaczysz dodatkową scenkę, w której jest zabijany przez postać podobną do Olsona. Jeżeli wcześniej powiadomiłeś armię i odpłyniesz łodzią, to wojskowi, którzy wejdą na łódź zostaną zaatakowani przez Danny'ego.

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Olson, Flooded: walka z porywaczem, zalane pomieszczenie, śluza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami