Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Plunged: upadek do wody, sobowtór Aleksa

Wypływamy ze zbiornika i stajemy oko w oko z niebezpiecznym wrogiem.

Do kolejnego epizodu Man of Medan możesz przejść ze sceny Ritual lub Pressure. Wszystko zależy od tego, jakie decyzje podjąłeś w sali balowej oraz przed nią i czy Fliss wyruszyła na eksplorację okrętu razem z Bradem.

W bieżącym rozdziale pokierujesz poczynaniami Julii, której towarzyszy Alex. Po pierwszej scence dziewczyna wyląduje w wodzie. Popłyń przed siebie i przyjrzyj się zwłokom Aleksa z prawej. Kiedy Julia wypłynie zostanie zaatakowana, ale w jej obronie stanie Alex. Możesz zareagować panicznie (Frantic - 1) lub zachęcająco (Encouraging - 2).

W pierwszym przypadku Alex puści swojego sobowtóra, a w drugim go utopi. Obydwie decyzje wpłyną pozytywnie na relacje między parą.

Po krótkiej rozmowie między dwójką bohaterów, z wody wyjdzie kolejny sobowtór Aleksa (3), który zacznie gonić parę. Jeśli wcześniej wziąłeś z kuchni nóż, to będzie to odbije się to na fabule, ponieważ przeciwnik go podniesie (Bearings - kategoria Kitchen Knife).

Następnie: Man of Medan - Glamor Girl: Conrad, dziewczyna, potwór, ucieczka

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Pressure: zalane pomieszczenie, właz, kłódka, zawias

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze