Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Olson, Flooded: walka z porywaczem, zalane pomieszczenie, śluza

Kluczowa scena przed zakończeniem gry.

Po zakończeniu sceny z Juniorem akcja gry zacznie zmierzać do finału. Skieruj się do końca korytarza i zejdź na dół. Kolejna scena odbędzie się w hangarze, w którym Conrad (lub inny bohater, jeśli ten nie przeżył) natknie się na Olsona.

Po chwili dojdzie do bójki, w której możesz stanąć do walki lub spróbować się wycofać. W rzeczywistości podjęta decyzja nie będzie miała większego znaczenia. Po chwili Olson i tak podejdzie do żelaznej grodzi i otworzy ją, niszcząc zamek (1).

Po chwili całe pomieszczenie zostanie wypełnione wodą, a starcie z przeciwnikiem będzie trwało dalej. W tym momencie najważniejsze będzie wciśnięcie odpowiedniego klawisza (2) w momencie, gdy bohater będzie musiał złapać contributor cap.

W dalszej części starcia nieważne będzie, co powiesz postaci, która ma zamknąć gródź. Kluczowe będzie jednak zaliczenie sekwencji (3), kiedy bohater będzie walczył z Olsonem pod grodzią. Jeśli wypełnisz sekwencję, to postaci uda się uciec i zginie tylko Olson. Jeśli będziesz zbyt wolny, to bohater zginie razem z przeciwnikiem.

Po zakończeniu sceny rozpocznie się finalny rozdział, którego przebieg będzie zależy od podjętych wcześniej wyborów.

Następnie: Man of Medan - The End: finał, zakończenia, konsekwencje decyzji

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Junior: pistolet, rozmowa, wybory, mgła, samobójstwo

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze