Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Posiadacze Man of Medan i Little Hope z PS Plus nie mogą pobrać nextgenowej aktualizacji

Znowu to samo.

Dwie pierwsze gry z serii The Dark Pictures Anthology, czyli Man of Medan i Little Hope otrzymały bezpłatne upgrade'y dla PS5 i Xbox Series X/S. Wygląda jednak na to, że ci, którzy dodali gry do biblioteki w ramach PS Plus ponownie nie mogą pobrać aktualizacji.

To nie pierwszy raz, kiedy posiadacze konsol Sony nie mogą pobrać upgrade'u. Wcześniej podobna sytuacja miała miejce choćby w przypadku Resident Evil 7 czy Final Fantasy 7 Remake Intergrade. Możemy jednak spodziewać się, że możliwość pojawi się w ciągu kilku dni lub tygodni.

Nextgenowe aktualizacje wprowadzają do Man of Medan i Little Hope sporo ulepszeń, a nawet nową zawartość. Przede wszystkim, na nowych konsolach pojawiła się opcja wyboru między trybami jakości i wydajności, a więc wreszcie można zagrać w 60 klatkach na sekundę.

Ponadto usprawnień doczekały się opcje dostępności, interfejs, interakcje i sterowanie postaciami. Dodano kolejne ustawienia poziomu trudności, a nawet zupełnie nowy rozdział do Man of Medan pod tytułem „Flooded”, który zmienia nieco końcówkę gry. Te nowości dostępne są również na poprzedniej generacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze