Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w PS Plus Essential na lipiec 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w podstawowym PS Plus na lipiec.

Sony ujawniło listę gier, które w lipcu 2022 bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus Essential.


Nowe gry w PS Plus Essential w lipcu

Poniżej lista produkcji, które od 5 lipca pobiorą abonenci usługi:

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas (PS5, PS4)
  • Arcadegeddon (PS5, PS4)
  • The Dark Pictures: Man of Medan

Posiadacze PS5 i PS4 dostaną Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, czyli kolejną odsłonę serii platformówek o przygodach sympatycznego jamraja. Podstawy rozgrywki nie uległy zmianie, więc nie brakuje skakania między przeszkodami i pokonywania wrogów. Gracze odwiedzają różne wymiary, dzięki czemu natykają się na odmienne wersje dobrze znanych plansz.

Właściciele obu konsol uzyskają też dostęp do Arcadegeddon - nastawionej na kooperację strzelanki z wydarzeniami ukazanymi z perspektywy trzeciej osoby. Zabawa sprowadza się do walki z kolejnymi falami przeciwników przy użyciu różnorodnego uzbrojenia i umiejętności.

Natomiast posiadacze PS4 otrzymają The Dark Pictures: Man of Medan, a więc pierwszą część antologii horrorów od twórców Until Dawn ze studia Supermassive Games. Pod względem rozgrywki gra przypomina wcześniejsze dokonania zespołu - nie brakuje więc filmowej narracji i nieliniowości.


Gry, które zostaną usunięte z PS Plus Essential

  • God of War (PS4)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (PS4, PS5)

Essential to podstawowy abonament PS Plus. Koszt subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc. Przypomnijmy, że dostępne są też droższe opcje usługi - Extra i Premium - z dodatkowymi bonusami.

Aktywna subskrypcja PS Plus Essential upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Arcadegeddon

PS5, PC

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

See 1 more

The Dark Pictures - Man of Medan

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze