Need For Speed Heat - premiera 8 listopada. Efektowny trailer

Policja, nielegalne i oficjalne wyścigi.

Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada. Electronic Arts udostępniło pierwszy trailer nowej odsłony cyklu. Za produkcję odpowiada studio Ghost Games, twórcy kilku poprzednich części.

Zwiastun nie przedstawia fragmentów rozgrywki. Gameplay zostanie zaprezentowany na konferencji otwierającej targi Gamescom w dniu 19 sierpnia.

Akcja gry osadzona jest w mieście Palm City, które przywodzi na myśl Miami. Trailer sugeruje, że weźmiemy udział zarówno w legalnych wyścigach za dnia, jak też w nielegalnej rywalizacji w nocy.

Udział w turniejach pozwoli zarobić na ulepszenia samochodu, ale to nocne wyścigi pozwolą zwiększać poziom reputacji. Materiał wskazuje też na duży nacisk na ściganie się z policją.

nfsladne

Need for Speed Heat trafi na PC, PS4 i Xbox One. W ramach abonamentu Origin Access Premier grę będzie można uruchomić na komputerach już od 5 listopada.

Następnie: Twórcy Subnautica: G2A jest nam winne 300 tysięcy dolarów. Platforma reaguje na zarzuty

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami