Gramy w Anno 1800

Udany powrót serii.

Anno 1800 jest dobrym przykładem na to, jak można przywrócić markę na dobre tory, naprawiając pewne błędy poprzednich części serii. W naszym materiale tłumaczymy, jak osiągnęli to twórcy z Blue Bytes.

Tegoroczna odsłona popularnego (choć głównie w Europie) cyklu strategii ekonomicznych pozwala nam zająć się rozwojem miasta w XIX wieku, a nawet założyć kolonię na Karaibach.

Twórcy przygotowali między innymi świetnie przemyślane zmiany w interfejsie, interesujący system różnych warstw społecznych i wiele nowych elementów rozgrywki.

Nasza recenzja Anno 1800 dobrze wskazuje, dlaczego fani gatunku powinni się grą zainteresować: „Powrót do przeszłości pozwolił twórcom skupić się na dopracowaniu podstaw rozgrywki, a nie na wymyślaniu eksperymentalnych rozwiązań połączonych z futurystyczną otoczką. Relaksująca zabawa jest zaprojektowana i zbalansowana bez zarzutu”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami