Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anno 1800 dostało kolejne DLC i chwali się milionami graczy

Pakiet rodem z Bloodborne.

Anno 1800 to bez wątpienia jedna z najlepszych strategii ekonomicznych w tej generacji, także dzięki szerokiemu wsparciu od premiery w 2019 roku. Teraz czas na kolejne DLC.

Mowa o pakiecie kosmetycznym pod nazwą Eldritch Pack, zawierającym gotyckie ruiny i inne elementy, które pasowałyby równie dobrze do Bloodborne. Są pozostałości opactwa z migoczącymi światłami, gargulce do postawienia, metalowy płot ze stylowymi zakończeniami, a także statua Lady Morningstar.

Do tego korespondujące skiny na budynki (szpital i pub), dzięki którym zbudujemy miasto przypominającego nieco Gotham City, zwłaszcza nocą. Jest też sporo innych obiektów: martwe drzewa, studia, plac katedralny, kamienna ławka, czarna brama, a nawet alternatywne stroje mieszkańców.

Cenę pakietu Eldritch Pack ustalono na 5 euro (ok. 22 zł). DLC ukazało się wczoraj na PC i konsolach.

Ubisoft Blue Byte pochwaliło się jednocześnie, że w Anno 1800 zagrało już ponad 3,5 miliona osób na całym świecie, co wydaje się liczbą, która powinna być znacznie wyższa. W szlifowaniu wyniku pomogły z pewnością darmowe weekendy w przeszłości.

„Dziękujemy naszym wieloletnim i nowym graczom za pomoc w osiągnięciu tego kamienia milowego! To było 25 niesamowitych lat z Anno. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy tak zaangażowaną i wspaniałą społeczność!” - ekscytuje się Stephane Jankowski, producent wykonawczy.

Anno 1800 ukazało się w kwietniu 2019 roku na PC, a w marcu obecnego roku wydano odsłony PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W późniejszych latach opublikowano dwanaście „dużych” DLC, a także trzynaście mniejszych, kosmetycznych - takich jak właśnie Eldritch Pack.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anno 1800

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze