Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft+ za darmo przez tydzień. Ponad 100 gier do sprawdzenia

Prawie jak Game Pass.

Ubisoft+ udostępnia tygodniowy okres próbny dla nowych abonentów, pozwalając sprawdzić ponad setkę produkcji wraz z rozszerzeniami, dodatkami i przepustkami sezonowymi.

Oferta obowiązuje od wczoraj, do 11 maja, do godz. 11:00 polskiego czasu. Założenie konta w tym okresie upoważnia do siedmiu dni z darmowym dostępem.

Usługa w stylu Game Pass dostępna jest na PC oraz w usługach streamingowych Stadia i Amazon Luna, oferując także premierowe gry. Dostęp kosztuje standardowo 59,90 zł miesięcznie. W bliżej nieokreślonej przyszłości oferta trafi także na Xboksy.

Co ważne, subskrypcja obejmuje również dostęp do przepustek sezonowych, dodatków i rozszerzeń, których w grach Ubisoftu nie brakuje. Sprawdzimy na przykład nowe DLC do Anno 1800 (osobno objęte także własnym darmowym weekendem), pozwalające budować rolnicze hacjendy.

Są też wszystkie inne najważniejsze nowości, jak rebelia wyspy Yara w Far Cry 6, sporty ekstremalne w Riders Republic, Świt Ragnaröku w Assassin's Creed Valhalla oraz wiele innych. Nie brakuje klasyków, jak Rayman czy Prince of Persia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Anno 1800

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze