Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anno 1800 dostępne za darmo przez tydzień

Tryb sandbox i multiplayer.

W Epic Games Store i Uplay rozpoczął się darmowy tydzień z Anno 1800, czyli najnowszą odsłoną cyklu. Oferta zakończy się 18 grudnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

W ramach akcji udostępniono jedynie trzy pierwsze poziomy obywateli w trybie sandbox i wariant wieloosobowy, choć zmagania sieciowe można toczyć tylko z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

W Anno 1800 ponownie zajmujemy się rozwojem miasta

W przeciwieństwie do innych darmowych okresów, nie istnieje opcja przeniesienia postępów do pełnej wersji tytułu. Jednocześnie jednak przeceniono samą produkcję - do 1 stycznia 2020 roku grę można kupić za 137,44 zł za pośrednictwem platformy Uplay.

Aby skorzystać z bezpłatnego tygodnia, wystarczy zalogować się na konto we wspomnianej usłudze albo Epic Games Store, a następnie wyszukać Anno 1800 z dopiskiem Free Week lub Trial. Do pobrania jest około 16,45 GB danych.

Cover image for YouTube videoANNO 1800 ZWIASTUN PREMIEROWY

W najnowszej części serii przenosimy się do czasów rewolucji przemysłowej. Naszym zadaniem jest rozwinięcie miasta oraz zdobycie hegemonii w dobie industrializacji. Zwycięstwo osiągniemy w pojedynkę lub przy współpracy z innymi graczami.

Źródło: Ubisoft

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Anno 1800

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze