Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anno 1800 wiecznie żywe. Gra otrzyma czwarty sezon dodatków

Pierwsze DLC już w kwietniu.

Choć Anno 1800 ukazało się w 2019 roku, gra nadal otrzymuje regularne aktualizacje i rozszerzenia - co w przypadku ekonomicznych strategii jest raczej nietypowe. Wczoraj zapowiedziano czwarty sezon DLC.

Najpierw - 12 kwietnia - otrzymamy rozszerzenie Seeds of Change z hacjendami. Latem ukaże się Empire of the Skies ze sterowcami, a jesienią - New World Rising. Do tego sporo mniejszych, kosmetycznych przedmiotów wydawanych „pomiędzy” większymi dodatkami.

Hacjendy w Seeds of Change będą „rolniczym centrum”, pozwalającym zrewolucjonizować ten aspekt gospodarki w Nowym Świecie. Gracze rozwiną takie gospodarstwa z pomocą modułów o zróżnicowanym przeznaczeniu, a w planach jest także scenariusz fabularny do ukończenia, pod tytułem Seasons of Silver.

Empire of the Skies doda możliwość budowania całego zestawu statków powietrznych, przeznaczonych do różnych celów: transportowania dóbr, ludzi, a nawet przysyłania poczty pomiędzy wyspami.

Ostatnie z tegorocznych DLC - New World Rising - także skoncentruje się na Nowym Świecie, wprowadzając jedną z najczęściej powtarzanych próśb graczy w związku z tymi terenami - kolejny poziom rozwoju ludnmości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Anno 1800

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze