Days Gone - Zabij wszystkich drani, co do jednego; Zostawię trochę dla ciebie

Rozprawiamy się z wojskowym obozem oraz pokonujemy hordę w Starym Tartaku.

Jest to krótka misja, która uruchomi się po ukończeniu zadania Zapewnij im ochronę wraz z dwoma podobnymi, czyli To już koniec i Kolejny atak bojówki. Tak samo, jak w tamtych przypadkach należy udać się we wskazane miejsce i oczyścić je z wrogich żołnierzy.

229

Tym razem będziesz musiał uporać się z oddziałem (1), który przebywa w pobliżu domu na odludziu. Kiedy załatwisz wszystkich zadanie się zakończy.

Misja: Zostawię trochę dla ciebie

Jest to zadanie w wątku Wyścig z czasem. Zanim do niego przystąpisz warto zaopatrzyć się w amunicję oraz ładunki wybuchowe (zwłaszcza koktajle z napalmem), ponieważ celem będzie zniszczenie hordy.

230

Skieruj się do Starego Tartaku i zbliż się do zabudowań. Przy pomocy lornetki namierz hordę, która może znajdować się na piętrze (2) lub w rowie (3) przy torach.

231

Jeśli chcesz szybko rozprawić się z dużą grupą rojaków, to możesz podejść odpowiednio blisko przeciwników, aby posłać im koktajl z napalmem (4). Dobrze ulokowany ładunek od razu spowoduje spore zniszczenia.

232

Kiedy świrusy rzucą się na bohatera, to szybko wycofaj się do motocykla i odjedź na pobliskie wzgórze, na którym znajduje się most. Następnie poczekaj, aż rywale zaczną się cofać, po czym eliminuj ich grupy (5) z broni maszynowej. Powtarzaj ten schemat, aż załatwisz wszystkich. Gdybyś miał problemy z amunicją, to tuż przy tartaku jest punkt Nero - jeśli go przejmiesz, to zyskasz dostęp do szafy z bronią, gdzie możesz odnawiać zapasy amunicji.

233

Po wybiciu hordy skieruj się do wskazanego miejsca (6), gdzie spotkasz się z Boozerem. Po scence zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami