Days Gone - Jak ich dorwać (zlecenie)

Niszczymy kolejny obóz bandytów.

Misja poboczna, którą możesz z czasem możesz otrzymać na Wyspie Magów od pułkownika Garreta. Zadaniem będzie zlokalizowanie i oczyszczenie z przeciwników wskazanego przez niego miejsca. Jest to zlecenie związane z wątkiem Łowca Obozów Łupieżców.

z067

Po dotarciu na miejsce okaże się, że bandyci okupują przydrożną stację benzynową. Zajmij dogodną pozycję i zacznij ich ostrzeliwać (1).

z068

W trakcie walki uważaj na przeciwnika z miotaczem ognia. Jeśli będzie próbował się zbliżyć, to warto ostrzelać zbiornik na jego plecach, dzięki czemu doprowadzisz do eksplozji (2) i szybko wyeliminujesz zagrożenie.

z069

Wśród rywali znajduje się też ciężkozbrojny żołnierz, któremu możesz posłać granat lub koktajl mołotowa (3), a następnie dobić z broni palnej. Pozostali rywale nie powinni już sprawiać większych problemów. Po ich wyeliminowaniu zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami