Days Gone - Jak ich dorwać (zlecenie)

Niszczymy kolejny obóz bandytów.

Misja poboczna, którą możesz z czasem możesz otrzymać na Wyspie Magów od pułkownika Garreta. Zadaniem będzie zlokalizowanie i oczyszczenie z przeciwników wskazanego przez niego miejsca. Jest to zlecenie związane z wątkiem Łowca Obozów Łupieżców.

z067

Po dotarciu na miejsce okaże się, że bandyci okupują przydrożną stację benzynową. Zajmij dogodną pozycję i zacznij ich ostrzeliwać (1).

z068

W trakcie walki uważaj na przeciwnika z miotaczem ognia. Jeśli będzie próbował się zbliżyć, to warto ostrzelać zbiornik na jego plecach, dzięki czemu doprowadzisz do eksplozji (2) i szybko wyeliminujesz zagrożenie.

z069

Wśród rywali znajduje się też ciężkozbrojny żołnierz, któremu możesz posłać granat lub koktajl mołotowa (3), a następnie dobić z broni palnej. Pozostali rywale nie powinni już sprawiać większych problemów. Po ich wyeliminowaniu zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami