Days Gone - Nie mogłaś się przestać trząść; Nikt cię nie zastąpi

Uciekamy z placówki z Sarą i odwiedzamy doktora Jimeneza.

Misja jest kontynuacją zadania Było ich strasznie dużo, w którym włamywałeś się z Sarą na teren placówki badawczej, aby zdobyć wirówkę niezbędną do przeprowadzania ważnych badań. Teraz celem będzie ucieczka z tego miejsca.

Najważniejsze w tym zadaniu jest stałe rozglądanie się za nowymi przedmiotami i amunicjami, ponieważ trzeba będzie walczyć ze sporą ilością wrogów, w tym ciężkozbrojnych. Dlatego dobrze zawczasu przyszykować sobie specjalny ekwipunek w postaci między innymi koktajli mołotowa i granatów.

175

Po opuszczeniu budynku od razu traficie z Sarą na pole walki, w której bandyci są atakowani przez świrusy (1). Na początku możesz po prostu schować się za murkiem i poczekać, aż rywale sami uszczuplą swoje szeregi. Kiedy jedna ze stron padnie wkrocz do bitwy i rozpraw się z niedobitkami.

176

Po pokonaniu wszystkich przejdź przez plac, ukryj się przy kolejnym murku i zacznij odpierać atak następnej grupy wrogów. Uważaj zwłaszcza na opancerzonego wroga (2), którego możesz obrzucić koktajlem mołotowa lub ostrzelać z dystansu z karabinu snajperskiego.

177

Po rozprawieniu się z kolejną grupą ruszaj w stronę wyjścia. Przed parkingiem natkniesz się na następne siły wroga. Najlepiej jest pozostać nieco z tyłu i czekać, aż rywale będą wchodzić na schody (3), gdzie ich eliminuj po kolei.

178

Dalsza część walki będzie odbywać się na parkingu. Sara będzie rzucać granaty dymne, które mogą utrudnić wrogom celowanie. Staraj się przede wszystkim zapewnić sobie osłonę i eliminuj kolejnych wrogów. Uważaj zwłaszcza na kilku ciężkozbrojnych rywali (4), których najlepiej potraktować koktajlami mołotowa, granatami lub ostrzelać z daleka. Po zabiciu któregoś możesz też podnieść jego broń i rozprawiać się z kolejnymi przy jej pomocy.

Po oczyszczeniu terenu wróć do Sary, a następnie udaj się z nią w stronę motocykla. Po scence skieruj się do obozu, gdzie zadanie się zakończy.

Misja: Nikt cię nie zastąpi

Zadanie to uruchomi się automatycznie po zakończeniu poprzedniej, w której z Sarą zdobyłeś wirówkę do badań.

179

Przebywając w obozie skieruj się do budynku (5), w którym przebywa doktor Jimenez. Przed wejściem odbądź jeszcze rozmowę z Taylorem stojącym na warcie. Po zakończeniu scenki z Jimenezem zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami