Days Gone - Wykręciłeś mi rękę; Mogłeś zrobić więcej

Misje fabularne z wątków: Przeżycie to nie życie, Pamiętam, z wysłannikami Nero.

Misja główna, w wątku Przeżycie to nie życie, która odblokuje się automatycznie po zakończeniu zadania głównego o nazwie Chodzi o łapę Boozera. Aby je rozpocząć udaj się do centrum obozu Żelaznego Mike'a, gdzie do bohatera dołączy Boozer. Wyrusz z nim na motocyklu do punktu na północny zachód od miejsca startu.

Po zbliżeniu się do wyznaczonego punktu zobaczysz lądujący przed bohaterami śmigłowiec. Zejdź z motocykla i zacznij kierować się w jego stronę. Dobrze jest przy okazji skorzystać z lornetki, żeby oznaczyć osobników z Nero.

083

Następnie skorzystaj z zarośli, aby unikać wzroku strażników. W ten sposób przemknij w krzaki (1) znajdujące się przy naukowcu (2). Poczekaj, aż zakończy analizę pierwszych próbek.

084

Kiedy wyruszy dalej odczekaj chwilę, aż żaden ze strażników nie będzie patrzył w stronę bohatera, po czym wyrusz za całą grupą, ukrywając się cały czas w zaroślach. Ukryj się w takim miejscu (3), żeby słyszeć kolejny meldunek badacza (4) znajdującego się przy wejściu do drewnianego domu.

Wysłuchaj do końca potrzebnych informacji, po czym poczekaj na dogodny moment i wróć do motocykla, przy którym znajduje się Boozer.

Misja: Mogłeś zrobić więcej

Po zdobyciu informacji od naukowca Nero w ramach zadania Wykręciłeś mi rękę, bohater skontaktuje się z O'Brianem, kontynuując wątek Gdzie jest Nero.

085

Kiedy to nastąpi zacznij jechać motocyklem do punktu znajdującego się na południe od obecnej pozycji. Po dotarciu na miejsce zobaczysz lądujący śmigłowiec. Udaj się w jego pobliże i porozmawiaj z O'Brianem (5).

Obejrzyj scenkę, w której bohater otrzyma informacje na temat swojej dziewczyny. Kiedy to nastąpi wróć do motocykla, co zakończy bieżącą misję i rozpocznie kolejną związaną z poszukiwaniami Boozera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami