Days Gone - Chodzi o łapę Boozera

Zdobywamy dla Rikki przedmioty, z których stworzy nową rękę kompana.

Misja główna w wątku Przeżycie to nie życie, która rozpocznie się po ukończeniu zadania fabularnego Chciałeś się zapić na śmierć. Udaj się do Rikki, która poprosi Deacona, żeby znalazł dla niej materiały niezbędne do stworzenia nowej reki dla Boozera.

Pierwszym celem będzie udanie się do położonego na północy miasteczka Marion Forks, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy.

080

Pierwszym przedmiotem, który należy odnaleźć, jest metalowa rurka. Znajdziesz się ją w opuszczonym warsztacie. Wystarczy wejść do środka i podnieść rurkę (1) opartą o stół.

081

Po jej podniesieniu trzeba będzie wejść w posiadanie noża myśliwskiego. Zacznij od skierowania się do centrum miasta, gdzie wejdź do zdewastowanego sklepu z artykułami dla wędkarzy. Podejdź do stłuczonej gabloty i przyjrzyj się śladom (2) na ziemi.

082

Wyjdź przez okno i kontynuuj poszukiwania. Kolejnym celem będzie przyjrzenie się zwłokom na ulicy. Następny trop doprowadzi do leżącego przy ścianie ciała (3), przy którym znajdziesz ostrze. Ostatnim elementem jest 10 fragmentów złomu. Jeśli go nie posiadasz, to zaglądaj pod maski mijanych aut, aż uzbierasz wymaganą ilość.

Po zdobyciu wszystkich trzech elementów wróć do Rikki i przekaż jej przedmioty. W ten sposób ukończysz misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami