Twórcy Mortal Kombat 11 udoskonalą system postępów i tryb wyzwań

Aktualizacja pojawi się wkrótce.

Twórcy Mortal Kombat 11 ze studia NetherRealm poinformowali, że wkrótce opublikują aktualizację, która wprowadzi między innymi udoskonalenia do systemu postępów.

Dyrektor kreatywny bijatyki - Ed Boon - na Twitterze ujawnił, że deweloperzy zoptymalizują Kryptę, czyli tryb pozwalający odblokować przedmioty kosmetyczne. Po modyfikacjach, gracze powinni otrzymywać lepsze nagrody. Teraz ekwipunek generowany jest losowo.

To jednak nie wszystko, ponieważ w planach są zmiany związane z Wieżami czasu, czyli wariantem wyzwań. W obecnej formule zadania są zbyt trudne i w opinii wielu użytkowników odbierają przyjemność z rozgrywki.

Termin opublikowania stosownej aktualizacji nie jest na razie znany. Boon przekonuje jednak, że powinna pojawić się wkrótce - najprawdopodobniej nie w ciągu najbliższych dni, a „godzin”.

Pierwsze oceny i opinie mediów wskazują, że produkcja jest jedna z najlepszych odsłon cyklu. Dziennikarze chwalą między innymi przystępny system walki oraz wysoki poziom wykonania poszczególnych elementów tytułu.

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

W najnowszej części serii bohaterowie mierzą się z Kroniką - władczynią czasu, dążącą do przepisania historii na nowo. W związku z tym wojownicy spotykają swoich odpowiedników z przeszłości.

Mortal Kombat 11 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One, a w maju trafi na Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami