Twórcy Mortal Kombat 11 udoskonalą system postępów i tryb wyzwań

Aktualizacja pojawi się wkrótce.

Twórcy Mortal Kombat 11 ze studia NetherRealm poinformowali, że wkrótce opublikują aktualizację, która wprowadzi między innymi udoskonalenia do systemu postępów.

Dyrektor kreatywny bijatyki - Ed Boon - na Twitterze ujawnił, że deweloperzy zoptymalizują Kryptę, czyli tryb pozwalający odblokować przedmioty kosmetyczne. Po modyfikacjach, gracze powinni otrzymywać lepsze nagrody. Teraz ekwipunek generowany jest losowo.

To jednak nie wszystko, ponieważ w planach są zmiany związane z Wieżami czasu, czyli wariantem wyzwań. W obecnej formule zadania są zbyt trudne i w opinii wielu użytkowników odbierają przyjemność z rozgrywki.

Termin opublikowania stosownej aktualizacji nie jest na razie znany. Boon przekonuje jednak, że powinna pojawić się wkrótce - najprawdopodobniej nie w ciągu najbliższych dni, a „godzin”.

Pierwsze oceny i opinie mediów wskazują, że produkcja jest jedna z najlepszych odsłon cyklu. Dziennikarze chwalą między innymi przystępny system walki oraz wysoki poziom wykonania poszczególnych elementów tytułu.

Zobacz: Mortal Kombat 11 - premiera i najważniejsze informacje

W najnowszej części serii bohaterowie mierzą się z Kroniką - władczynią czasu, dążącą do przepisania historii na nowo. W związku z tym wojownicy spotykają swoich odpowiedników z przeszłości.

Mortal Kombat 11 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One, a w maju trafi na Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami