Metro Exodus - zwiastun premierowy zachęca do wizyty w postapokaliptycznej Rosji

Podróż na wschód.

Dzisiaj debiutuje na rynku Metro Exodus - kolejna odsłona cyklu opartego na twórczości Dmitrija Głuchowskiego. W związku z tym opublikowano nowy zwiastun produkcji od 4A Games.

Film jest montażem różnych ujęć pochodzących z gry. W materiale zaprezentowano między innymi fragmenty potyczek zarówno z ludźmi, jak i mutantami, a także kilka broni, z których gracze mogą zrobić użytek podczas walki.

Nagranie uzupełniono o opinie wybranych mediów na temat strzelanki. Recenzenci są zgodni, twierdząc, że Metro Exodus jest udaną kontynuacją serii rozwijanej przez deweloperów z ukraińskiego studia 4A Games.

Zobacz: Metro Exodus - Poradnik, Solucja

Głównym bohaterem produkcji jest znany z poprzednich odsłon Artem. Mężczyzna wspólnie z towarzyszami (w tym żoną Anną) wyrusza w podróż poza Moskwę, korzystając z pociągu zwanego Aurora.

metro_exodus_premiera
Metro Exodus oferuje lokacje na powierzchni

Metro Exodus dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. „Gra porzuca ciasne, niebezpieczne korytarze moskiewskiego metra i zabiera nas na powierzchnię. To udany - choć nie w pełni - eksperyment” - napisaliśmy w recenzji produkcji, przyznając srebrną Rekomendację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami