Użytkownik o pseudonimie Shesez opublikował na kanale YouTube materiał, w którym za pomocą modyfikacji pozwalającej swobodnie przemieszczać się po świecie gry i przenikać przez ściany ujawnił kilka sekretów Resident Evil 2.

Dzięki modyfikacji twórca wideo dowiódł, że trasa, którą porusza się Mr.X - nieśmiertelny przeciwnik, który śledzi głównych bohaterów - nie jest oskryptowana (ustalona odgórnie).

Postać przemierza lokacje swobodnie i „teleportuje się” tylko w określonych fabularnie momentach, co możemy zauważyć na filmie.

Dowiadujemy się także, że pierwotna wersja sierocińca różni się od finalnej. Mowa o umeblowaniu oraz wielkości niektórych pomieszczeń.

Opublikowany materiał pozwala również prześledzić sceny przerywnikowe i zobaczyć, co znajduje się w miejscach, które są niewidoczne na ekranie podczas rozgrywki.

Dzięki temu mamy okazję sprawdzić, jakie czynności wykonują postacie niezależne znajdujące się np. za drzwiami.

Resident Evil 2 Remake zadebiutowało 25 stycznia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak głosi nasza recenzja Resident Evil 2: „Trudno o lepsze odświeżenie gry o nieświeżych zombie”.

Reklama

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaResident Evil 2 - Recenzja

Nowa gra zbudowana na starych fundamentach.

Resident Evil 2 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia, znajdźki, zagadki, łamigłówki, kody, szyfry i sekrety.

Resident Evil 2 - tryb 2nd run (Leon B): laboratorium, alternatywne zakończenie

Gniazdo Umbrelli, skrzydło wschodnie i zachodnie, wirus G i trzech bossów.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.