Fallout 76 - W Żołądku Bestii

Transpondery i jak znaleźć Taggerdy.

Kiedy zakończysz misję Trudy Rekrutacji, od razu rozpocznie się zadanie W Żołądku Bestii.

Musisz użyć sygnału radiowego na zewnątrz, by odnaleźć nadajniki - zanim jednak opuścisz siedzibę Bractwa, przeszukaj wszystkie pokoje i skorzystaj z warsztatów, by przerobić śmieci i naprawić sprzęt.

Upewnij się, że masz spory zapas amunicji, a także porządny pancerz. Posiadanie pancerza wspomaganego jest już na tym etapie niezbędne, by co chwila nie ginąć.

Spójrz na mapę, a zobaczysz oznaczony obszar poszukiwań. Opuść budynek i idź w lewo, a potem kieruj się na południe, w stronę obszaru sygnału radiowego. Gdy wejdziesz na obszar, w rogu ekranu zacznie pojawiać się oznaczenie, jak blisko celu jesteś.

Gdzie są transpondery

Pierwszy transponder znajdziesz na małym posterunku zbudowanym na moście nad niewielką rzeczką. Wygląda jak mała antena satelitarna. Możesz odtworzyć przy nim nagranie, ale najważniejsze jest wybranie opcji synchronizacji.

f76wzoladku1

Teraz na mapie zostanie oznaczony obszar, na którym trzeba szukać kolejnego transpondera. Dokładną lokalizację wskazujemy poniżej. Znajduje się on wśród zabudowań fabrycznych. Niestety w okolicy jest mnóstwo robotów, które będziesz musiał pokonać. Trudno tu uniknąć walki. Miny EM są tutaj nieocenione.

f76wzoladku2

Trzeci transponder znajduje się na wschód od miasta. Przez pola i łąki radzimy cały czas się skradać. Po drodze można napotkać grupę wysokopoziomowych Spalonych, a nawet latające Spalacze - jeśli nie masz co najmniej 40 poziomu, walka z nimi będzie bardzo ciężka, szczególnie na otwartym terenie. Transponder jest w małym obozowisku rozstawionym na środku pustkowia.

f76wzoladku3

Ostatni transponder znajdziesz jeszcze dalej na wschodzie. Ponownie - skradaj się. Jeżeli zauważą cię jacyś wrogowie, radzimy ich ignorować i po prostu biec do celu. W tym miejscu lepiej nie angażować się w starcia, jeśli jesteś sam. Nadajnik jest na dachu betonowego budynku, który zobaczysz w miarę zbliżania się co celu.

f76wzoladku4

Tunele i Taggerdy

Po użyciu ostatniego tranpondera musisz dostać się do kopalni na wschodzie. Na szczęście jest blisko - na szczęście, ponieważ możliwe, że zwrócisz już uwagę jakiejś latającej bestii. Nie zaglądaj po drodze nigdzie, tylko biegnij do tuneli.

Teraz czeka cię dosyć skomplikowana droga do celu. Po drodze musisz pokonać sporo Spalonych, ale dosyć łatwych do zlikwidowania. Mimo to, radzimy cały czas się skradać. Najpierw idź do samego końca, a przy zablokowanym tunelu idź w prawo, przez dziurę w ścianie. Kiedy wyjdziesz po drugiej stronie idź w lewo, przez większą salę z pomieszczeniami musisz przedostać się na drugą stronę.

f76wzoladku5

Po drugiej stronie idź w lewo. Przejdź ciasnym tunelem dalej, a w sali przejdź szybko przez wodę. Wejdź do budki po schodach, a później idź w prawo, jeszcze wyżej, do kolejnej budki. Tu otwórz drzwi czerwonym przyciskiem. W większej jaskini trzymaj się lewej strony - za budynkami jest Spalony, którego warto pozbyć się bronią białą po cichu. Możesz tu też przeszukać korytarz z tyłu, a potem ruszaj dalej wzdłuż torów. Cały czas się skradaj i uważaj na przeciwników.

Idź torami do samego końca. Zaatakuje cię grupa ghuli, ale to nic poważnego. Tory zakręcą i dotrzesz do rozwidlenia. Tutaj zaatakuje cię kolejna grupa wrogów, których musisz się pozbyć. W kolejnej jaskini musisz znowu się skradać, a idealnie jest użyć tutaj Stealth Boya. Do tej pory nie radziliśmy używać tego wzmacniacza, więc powinieneś mieć co najmniej jedną sztukę. Pozwala ona zupełnie zniknąć na 30 sekund.

f76wzoladku6

W jaskini, gdy już będziesz zbliżać się do celu, pojawi się bowiem Spalacz. Pokonanie go jest możliwe, ale wymaga cofnięcia się (nie przejdzie przez tunel) i zużycie prawie całej amunicji (przynajmniej na 28 poziomie, na którym się tam wybraliśmy). Dlatego lepiej zastosować niewidzialność i szybko dostać się na kupę gruzu za Spalaczem - tam jest ciało Taggerdy oraz ostatni transponder. Najpierw użyj transpondera, a potem szybko zabierz rzeczy z ciała. To wszystko - możesz uciekać w prawo.

Teraz użyj tylko windy po prawej stronie. Stąd musisz wrócić do siedziby Bractwa. Radzimy szybką podróż. Odblokowałeś już windę w siedzibie, więc zaraz po wejściu przez otwierane przyciskiem drzwi skręć w prawo, by wejść do windy i wjedź na 4 piętro. Wejdź w pierwsze drzwi obok windy i przejdź do pokoju po lewej - wybierz opcję Ostateczne rozwiązanie w terminalu paladynki Taggerdy, by zakończyć misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami