Fallout 76 - pierwsze kroki w Appalachach

Gramy.

Fallout 76 jest już dostępne na PC, PS4 i Xbox One. To ogromna gra, którą trudno przedstawić w jednym materiale wideo, dlatego - w ramach eksperymentu - postanowiliśmy przygotować kilka filmów z naszych przygód w Appalachach.

Każdy kolejny materiał będzie ukazywał rzeczywiste postępy, nowe lokacje i zmiany. Zaczynamy rzecz jasna od pierwszych kroków w postapokaliptycznym świecie.

Zajmujemy się misją poboczną, trafiamy do małego miasteczka i toczymy boje z wściekłymi mutantami.

W przyszłych materiałach wideo zaprezentujemy między innymi system budowy bazy, bardziej zaawansowane uzbrojenie, a także potężniejszych przeciwników.

Fallout 76 zabiera graczy do Wirginii Zachodniej. Mapa świata jest tym razem około 4 razy większa niż w Fallout 4. Region zwiedzamy podążając za misjami wątku głównego i zadaniami pobocznymi.

Nie zabrakło niespotykanych w innych odsłonach wrogów i przedmiotów, choć w tej części nie spotkamy żadnych postaci niezależnych, gdyż wszyscy ludzie na powierzchni zginęli, zanim bohaterowie opuszczają Kryptę 76.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami