Studio From Software opublikowało nowy zwiastun Sekiro: Shadows Die Twice. Przepełniony fragmentami rozgrywki materiał przybliża potężnych przeciwników i koncentruje się na jednej z istotniejszych zmian w porównaniu do serii Souls - większej dynamice.

W kolejnych scenach bohater sprawnie porusza się po wysokich budynkach oraz walczy z mniejszymi i większymi oponentami. Nie zabrakło bossów, jak ogromnej bestii czy zwinnej zabójczyni.

W produkcji wcielamy się w tytułowego Sekiro, którego zadaniem jest ochrona dziesięcioletniego chłopca. Twórcy obiecują, że położą większy nacisk na fabułę. Produkcja zachęca do agresywnego stylu gry między innymi poprzez rezygnację z paska energii.

„W końcu otrzymujemy mocno odczuwalnie inną i świeżą grę od From Software, w której wciąż czuć odrobinę charakterystycznego DNA ostatnich produkcji japońskiego studia” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Premiera 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.