Dota 2 otrzyma tryb inspirowany battle royale

Dla posiadaczy przepustki Battle Pass.

Gracze, którzy wykupili przepustkę Battle Pass w grze Dota 2, otrzymają niedługo dostęp do nowego trybu rozgrywki, inspirowanego zasadami battle royale.

W The Underhollow użytkownicy trafią do podziemi zamieszkiwanych przez Roshana - potwora stale obecnego na mapie w tradycyjnym trybie Doty. Zadaniem jest odnalezienie ulubionego sera stwora, a także przetrwanie.

Z upływem czasu obszar gry ma się zmniejszać, a wszystkie trzyosobowe drużyny rywalizują ze sobą do końca, by na polu bitwy pozostała tylko jedna.

Inne nowości oferowane przez Battle Pass to tryb z losowo modyfikowanymi umiejętnościami, dodatkowe grafiki do malowania na mapie oraz tryb Cavern Crawl z możliwością zdobywania nowych przedmiotów kosmetycznych.

deee

Battle Pass można wykupić za 10 dolarów. Jedna czwarta tej sumy zostaje przekazana do puli nagród w największym organizowanym przez Valve turnieju w Dota 2 - The International. Tegoroczna edycja rozpocznie się 20 sierpnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami