Dota 2

Valve ujawnia abonament Dota Plus

Zastępstwo dla przepustek Battle Pass.

Valve ujawniło nową, płatną usługę przeznaczoną dla fanów gry Dota 2. Abonament Dota Plus zastąpi stosowane do tej pory przepustki Battle Pass, udostępniane przy okazji większych turniejów.

Dota 2 otrzymało wczoraj sporą aktualizację rozgrywek rankingowych. Wprowadzono między innymi wymóg przypisania prawdziwego numeru telefonu do konta Steam, jeśli zamierzamy kontynuować zabawę w popularnej produkcji.

The International 2016 i świetne widowisko

Podsumowanie fazy grupowej.

W minionym tygodniu odbyły się turnieje ostatniej szansy oraz faza grupowa mistrzostw świata w Dotę 2 - The International 6. Pierwszym zaskoczeniem imprezy była jedna z drużyn, która zakwalifikowała się do głównego wydarzenia - Escape Gaming.

Dota 2 - Secret podbija Szanghaj

Kiepskie warunki, świetna gra.

O problemach turnieju w Szanghaju pisaliśmy już wcześniej, a chociaż trudności i błędy transmisji się nie skończyły, jeden z głównych turniejów Doty 2 w roku to nie tylko frustrujące sytuacje (włącznie z problemami z lagiem w samym finale), ale też pokaz niesamowitego poziomu gry.

Najpopularniejszą grą wśród użytkowników Steama jest darmowe Dota 2, znajdujące się w bibliotekach 25,9 mln zarejestrowanych kont. Na drugim miejscu Team Fortress 2 z 20,3 mln, także dostępne za darmo.

Po dwóch latach beta-testów, Dota 2 debiutuje dzisiaj w pełnej wersji

Po dwóch latach beta-testów, Valve ogłosiło, że Dota 2 debiutuje w pełnej wersji.

Firma dodaje kolejnych graczy stopniowo, by sprawnie przeprowadzić transformację, bez zmniejszenia wydajności serwerów. Wkrótce znikną także kody i zaproszenia do wersji beta.

Dota 2 pozostanie darmowa. Gra powstała jako pełnoprawny następca modyfikacji Defense of the Ancients do Warcrafta 3. Tytuł zyskał gigantyczną popularność, bijąc rekordy na Steamie. Jednocześnie przyciąga nawet 300 tys. graczy.

Czytaj więcej...

Dota 2 zadebiutuje latem

Za darmo dla wszystkich.

Dota 2 zadebiutuje latem bieżącego roku na komputerach osobistych - informuje PC Gamer. Sieciowa gra od Valve ukaże się jeszcze przed turniejem The International, który rozpocznie się 7 sierpnia w Seattle.

Dota 2 bije rekord popularności na Steamie

W ubiegłą niedzielę gra przyciągnęła 329,977 użytkowników jednocześnie.

Popularna gra z gatunku MOBA - Dota 2 - pobiła własny rekord liczby graczy, jednocześnie biorących udział w rozgrywce. W ubiegłą niedzielę aż 329,977 użytkowników na Steamie zdecydowało się włączyć tytuł.