Jeden z fanów Kingdom Come: Deliverance - użytkownik Reddita o pseudonimie rogerhnn - przygotował i udostępnił interaktywną mapę wirtualnego Królestwa Bohemii, którą można uruchomić w dowolnej przeglądarce internetowej.

Mapę znajdziecie na oficjalnej stronie projektu.

Obecnie oficjalnie naniesione znaczniki znajdują się tylko w okolicach rodzinnej wioski bohatera - Skalicy. Plan będzie oczywiście w najbliższej przyszłości aktualizowany.

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Bez przeszkód gracze mogą jednak nanosić własne znaczniki, by oznaczać miasta, obozy, miejsca kąpieli, jaskinie, tawerny, miejsca do spania czy konkretne rodzaje postaci. Dzięki temu można mieć na oku lokacje, których nie da się zaznaczyć w grze.

kcmapka
Mapa wygląda prawie tak dobrze, jak w grze

Kingdom Come: Deliverance jest już dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Wersja komputerowa doczekała się już wielu fanowskich modyfikacji, które czynią wirtualne życie wygodniejszym - choćby dzięki łatwiejszemu otwieraniu zamków.

Twórcy z czeskiego studia Warhorse stale pracują też nad oficjalnymi aktualizacjami. Gra borykała się w momencie premiery z wieloma technicznymi niedociągnięciami.

Reklama