Kingdom Come: Deliverance z interaktywną mapą w przeglądarce

Zaplanuj wycieczkę po Bohemii.

Jeden z fanów Kingdom Come: Deliverance - użytkownik Reddita o pseudonimie rogerhnn - przygotował i udostępnił interaktywną mapę wirtualnego Królestwa Bohemii, którą można uruchomić w dowolnej przeglądarce internetowej.

Mapę znajdziecie na oficjalnej stronie projektu.

Obecnie oficjalnie naniesione znaczniki znajdują się tylko w okolicach rodzinnej wioski bohatera - Skalicy. Plan będzie oczywiście w najbliższej przyszłości aktualizowany.

Zobacz: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Bez przeszkód gracze mogą jednak nanosić własne znaczniki, by oznaczać miasta, obozy, miejsca kąpieli, jaskinie, tawerny, miejsca do spania czy konkretne rodzaje postaci. Dzięki temu można mieć na oku lokacje, których nie da się zaznaczyć w grze.

kcmapka
Mapa wygląda prawie tak dobrze, jak w grze

Kingdom Come: Deliverance jest już dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Wersja komputerowa doczekała się już wielu fanowskich modyfikacji, które czynią wirtualne życie wygodniejszym - choćby dzięki łatwiejszemu otwieraniu zamków.

Twórcy z czeskiego studia Warhorse stale pracują też nad oficjalnymi aktualizacjami. Gra borykała się w momencie premiery z wieloma technicznymi niedociągnięciami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami