Śnieżne lokacje w zwiastunie dodatku do Horizon Zero Dawn

Rozszerzenie The Frozen Wilds.

Sony opublikowało nowy zwiastun The Frozen Wilds - rozszerzenia do Horizon Zero Dawn. Nagranie przedstawia kilka przykładowych lokacji, które gracze zwiedzą podczas zabawy.

We wszystkich zaprezentowanych w filmie obszarach - jak sugeruje tytuł dodatku - panuje zimowa aura. Pokazano między innymi pokryte śniegiem doliny, zamarznięte jezioro, obóz ogrzewającymi się przy ognisku ludźmi oraz lodową jaskinię.

Lokacje znajdują się na północ od terenów eksplorowanych w podstawowej kampanii, a więc na ziemiach granicznych plemienia Banuków. Nie zabraknie oczywiście nowych sekretów do odkrycia oraz maszyn do pokonania.

The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada na PlayStation 4 i PS4 Pro. Cenę ustalono na 84 zł lub 75,60 zł dla abonentów PS Plus.

Natomiast niespełna miesiąc później - 6 grudnia - do sprzedaży trafi kompletne wydanie Horizon Zero Dawn. W skład edycji wejdzie nie tylko gra, ale i wspomniane DLC.

Pakiet zaoferuje również szereg bonusów dołączanych w przeszłości do wersji Digital Deluxe, czyli cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi oraz motyw dla PS4.

Do tego przedmioty, które można wykorzystać podczas zabawy: strój Carja Storm Ranger z łukiem Might Bow, strój Banuk Trailblazer z łukiem Culling Bow, a także zestawy surowców do rzemiosła.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami