Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial Horizon Zero Dawn pokaże kulisy apokalipsy. Wyciekł zarys projektu

Dwie linie czasowe.

Aloy z serii Horizon pręży muskuły
Guerrilla Games

Sony dopiero co ujawniło plany na serialową adaptację serii Horizon, a w sieci już pojawił się zarys planów. Są nawet doniesienia na temat założeń opowieści - oraz tytuł projektu.

Źródłem szczegółów jest niezawodny Jeff Grubb, który podzielił się informacjami w swoim programie w serwisie GiantBomb.

Uwaga na spoilery z Horizon Zero Dawn poniżej!

Jak ujawnił Grubb, serial platformy Netflix otrzyma tytuł „Horizon 2074” i przedstawi dwie linie czasowe: jedną bliższą temu, co obserwujemy w grach oraz drugą, w czasach bardziej współczesnych, pokazującą upadek znanego nam świata.

Dziennikarz dodał, że takie są obecne plany na serię, a w przyszłości wiele może się jeszcze zmienić. Opowieść nie będzie podobno starała się na nowo wymyślić założeń uniwersum, lecz będzie toczyła się „równolegle z grami i wyjaśni inne elementy”.

Zdjęcia mają podobno odbywać się w Toronto. Jeśli słowa Grubba okażą się prawdziwe, nie zobaczymy zapewne Aloy i jej znajomych, a raczej postacie pokroju Elisabet Sobeck - o ile serial w ogóle nawiąże do znanych nazwisk.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze