Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podobno powstaje remake Horizon Zero Dawn, ale bez oryginalnych twórców

Produkcją ma zajmować się zupełnie inne studio.

Od jakiegoś czasu krążą plotki o nowej wersji przebojowego Horizon Zero Dawn z PS4. Znany informator donosi nie tylko, że powstaje remake, ale i że produkcją zajmuje się inne studio.

Po raz pierwszy o potencjalnym powrocie pierwszej części przygód Aloy usłyszeliśmy w październiku. Mówiło się wówczas o remasterze z usprawnionym oświetleniem, ostrzejszymi teksturami i nowymi modelami postaci. Tymczasem serwis ComicBook donosi, że w ostatnim odcinku podcastu Sacred Symbols + (dostęp płatny), prowadzący Colin Moriarty zdradził garść nowych szczegółów.

Zakładamy również, że powstaje remake Horizon. Jesli to prawda, to słyszałem, że zajmuje się tym inny zespół” - powiedział Colin Moriarty. Insider dodał, że nie zdradzi, jakie studio ma zajmować się odświeżeniem Horizon Zero Dawn, ponieważ jego źródło prosiło o zachowanie tajemnicy. Najprawdopodobniej chodzi jednak o inny zespół należący do Sony - być może Blue Point Games.

Doniesienia o zaangażowaniu innego zespołu zdają się mieć sens, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Guerrilla Games ma obecnie pełne ręce roboty - na początku nowego roku zadebiutuje dodatek do Horizon Forbiden West zatytułowany Burning Shores. Jednocześnie trwają prace nad Horizon Call of the Mountain na PlayStation VR2 oraz grą sieciową osadzoną w uniwersum Horizon. Wszystkie projekty prowadzi Guerrilla Games.

Potencjalny remake Horizon Zero Dawn nadal pozostaje tylko plotką, jednak coraz więcej źródeł donosi o trwających pracach. Jeśli pogłoski się potwierdzą, fanów Horizon czeka naprawdę obfity okres. Dodajmy, że w planach jest też netflixowa adaptacja historii Aloy, którą zajmą się twórcy „The Umbrella Academy”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Horizon Zero Dawn

PS4, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze