Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Zero Dawn otrzyma w grudniu wydanie kompletne

Gra z dodatkiem.

Sony ogłosiło, że gracze zainteresowani zakupem gry akcji Horizon Zero Dawn będą mogli w grudniu nabyć produkcję od razu z rozszerzeniem The Frozen Wilds.

Takie ułatwienie wprowadzi wydanie Horizon Zero Dawn - Complete Collection, debiutujące na PS4 już 6 grudnia.

Jeśli posiadamy już ceniony tytuł studia Guerrilla Games, samo The Frozen Wilds będziemy mogli oczywiście kupić także osobno, i to już 7 listopada - jako DLC.

Okładka Horizon Zero Dawn - Complete Collection

Complete Collection uwzględni także szereg bonusów dodawanych w przeszłości do wydania Digital Deluxe Edition, a więc cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi oraz motyw dla PS4.

Do tego przedmioty do wykorzystania w grze: strój Carja Storm Ranger z łukiem Might Bow, strój Banuk Trailblazer z łukiem Culling Bow, a także zestawy surowców do rzemiosła.

Horizon Zero Dawn debiutowało pod koniec lutego obecnego roku i szybko zdobyło sporą popularność, osiągając sprzedaż na poziomie 2,6 miliona egzemplarzy w zaledwie dwa tygodnie.

„Świat bardzo szybko wciąga. Twórcy znaleźli złoty środek między ciekawą przygodą a zachęcającym do eksploracji krajobrazem. Pewne niedociągnięcia w rozgrywce nie są w stanie przeszkodzić w cieszeniu się tą świetną grą” - napisał Łukasz w recenzji Horizon Zero Dawn.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze