Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon 2074 z uznanymi twórcami na pokładzie. Serial przygotowują autorzy The Boys i The Expanse

Produkcja w świecie Horizon Zero Dawn.

Jakiś czas temu Sony ogłosiło plany stworzenia serialu w świecie Horizon Zero Dawn. Teraz okazuje się, że przy projekcie realizowanym przez Netflixa pracują autorzy uznanych produkcji.

Szczegóły o twórcach pochodzą z oficjalnej strony internetowej kanadyjskiej Gildii Reżyserów. Wpis poświęcony odcinkowemu obrazowi na podstawie cyklu od studia Guerrilla Games ujawnia, że w zespole odpowiedzialnym za pozycję jest obecnie 27 osób.

Wśród autorów są między innymi filmowcy, którzy w przeszłości pracowali między innymi nad „The Expanse” i „The Boys” - uznanymi serialami Amazona. Mowa o Michele Brady i Jacku Boemie, którzy pełnią funkcje odpowiednio dyrektorki artystycznej i pierwszego asystenta reżysera.

Kanadyjska Gildia Reżyserów potwierdza też tytuł - produkcja ukaże się pod nazwą Horizon 2074. To może oznaczać, że także pozostałe wieści są prawdziwe. Przypomnijmy, że obraz przedstawi podobno dwie linie czasowe: jedną bliższą wydarzeniom z gier i drugą w czasach poprzedzających upadek znanej nam cywilizacji.

Z wpisu opublikowanego na stronach wspomnianej organizacji wynika również, że projekt kręcony będzie w Toronto - najpewniej z powodu obowiązujących ulg podatkowych. Data premiery serialu nie jest na razie znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Horizon Forbbiden West

PS4, PS5

Horizon Zero Dawn

PS4, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze