Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Zero Dawn doczeka się remastera na PS5 - sugerują insiderzy

W produkcji także spin-off multiplayer.

Studio Guerrilla Games pracuje rzekomo nad remasterem lub remake’m Horizon Zero Dawn na PlayStation 5. W produkcji ma znajdować się także wieloosobowy spin-off.

Jak informuje serwis MP1ST, powołując się na własne źródła, odświeżona wersja hitu z 2017 roku ma posiadać między innymi usprawniony system oświetlenia, tekstury wyższej rozdzielczości oraz nowe modele i animacje postaci, oparte na tych przygotowanych dla Horizon Forbidden West.

Ponadto poprawiona zostanie część mechanik rozgrywki, a grę wzbogacą opcje dostępności i trzy tryby graficzne: jakości, wydajności i wydajności bez limitu klatek. Przecieki mówią także o powstającej grze multiplayer na PS5 i PC. Nie wiadomo na ten moment, czy rozgrywka przyjmie formę rywalizacji PvP, czy też trybu współpracy. Źródła mówią jedynie, że personalizacja postaci oparta będzie o różne plemiona z uniwersum Horizon i ich charakterystykę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Horizon Zero Dawn

PS4, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze