Dota 2 otrzyma dwie nowe postacie

Skrzydlatą Sylph oraz zwierzęcego szermierza.

Valve ujawniło, że nastawiona na rozgrywkę sieciową gra Dota 2 otrzyma niedługo dwóch nowych herosów.

Podopieczni trafią do gry w ramach aktualizacji o nazwie Dueling Fates. Patch powinien ukazać się po zakończeniu trwających właśnie mistrzostw The International.

01
Niczym Robin Hood

Tożsamości obu dodatkowych postaci nie podano, ale najprawdopodobniej jedna z nich - wyposażona w skrzydła istota będąca żeńską odmianą ducha powietrza - zwie się Sylph. Istnienie bohaterki gracze odkryli już jakiś czas temu w plikach majowej łatki.

Imię drugiego śmiałka nie jest znane. Jegomość jest zwierzęciem, którego strój budzi skojarzenia z Robin Hoodem lub muszkieterami. W walce korzysta ze szpady i wyróżnia się dużą zręcznością.

Na razie jednak twórcy nie ujawnili żadnych szczegółów na temat poszczególnych zdolności, którymi dysponują nowi herosi.

Tegoroczna edycja turnieju The International zakończy się dzisiaj. Stawką zmagań jest ponad 24,5 miliona dolarów - największa pula nagród w historii e-sportu.

Na kwotę złożyli się gracze. Tak jak w poprzednich latach, Valve sprzedaje specjalne przepustki, a 25 procent przychodów przeznacza dla najlepszych zawodników Dota 2.

Nabywcy pakietów mogą liczyć jednak na pewne bonusy. Główną atrakcją jest zapewne podwodna kampania, podzielona na dwa akty, które ukazały się w maju i lipcu. Wraz z trójką znajomych trafiamy do rafy koralowej, gdzie czeka mnóstwo potworów, pułapek i innych zagrożeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami