Bastion z ulepszeniami w kolejnej aktualizacji Overwatch

Więcej opcji defensywnych.

Blizzard potwierdził, że zamierza zmodyfikować możliwości robota Bastion w sieciowej strzelance Overwatch, sprawdzając wkrótce kilka nowych rozwiązań na publicznych serwerach testowych.

Wypowiedź przedstawiciela studia jest odpowiedzią na zarzuty użytkownika o pseudonimie „Rarithlynx”, który - całkiem słusznie - zauważył, że postać jest nieco zapomniana przez deweloperów, a brak mobilności czy opcji defensywnych sprawia, że często pada łupem wrogów.

1
Bastion i kolega

Konfiguracja zwiadowcy otrzyma więc mniejszy rozrzut strzałów i zwiększoną pojemność magazynka, co ma ogólnie uatrakcyjnić zabawę w tym trybie.

Konfiguracja wartownika ma lepiej nadać się do niszczenia tanków i barier, przy zachowaniu większych szans na przeżycie. Blizzard rozważa więc zmniejszenie celności czy usunięcie bonusów za strzał w głowę, ale jednoczesne zwiększenie wytrzymałości w trybie „rozstawionym”.

Spore zmiany planowane są dla umiejętności Samonaprawy. Bastion będzie mógł regenerować punkty życia także w ruchu. Co więcej, reperacji nie przerwie otrzymywanie obrażeń. Aby zbalansować modyfikacje, dostęp do talentu będzie ograniczany paskiem zasobów.

„Te poprawki sprawiły, że niszowy i rzadko używany perk stał się dużo potężniejszy, jako podstawa przy próbach przetrwania na polu walki” - napisano na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Nie wiemy dokładnie, kiedy opisywane zmiany trafią na publiczne serwery testowe, ale ma to nastąpić wkrótce. Nie jest oczywiście pewne, że wszystkie wymienione wyżej modyfikacje ostatecznie znajdą się w grze.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami