Watch Dogs 2 - Skradzione sygnały

Greystrom wykrada prywatne dane mieszkańców, a my przeszkadzamy im w tym procederze.

W północno-wschodniej części San Francisco znajduję się przystań, a po sąsiedzku z nią powinieneś zauważyć mężczyznę z telefonem, nad którego głową znajduje się czarna ikona z pomarańczowym symbolem biegnącego ludzika z torbą na plecach. Jeśli zhakujesz jego urządzenie mobilne, otrzymasz dostęp do kolejnej misji pobocznej.

Okazuje się, że istnieją jakieś problemy z działaniem telefonów komórkowych. Twoim zadaniem jest zhakowanie dwóch anten w okolicach Coit Tower. Przebywając w okolicy dwóch pomarańczowych znaczników misji wystarczy, jeśli wypuścisz latającego drona i za jego pomocą zhakujesz dwie kontrolne skrzynki.

Zyskasz dzięki temu informacje związane z Greystromem, po których udasz się do kolejnej wieży. Musisz tam zhakować urządzenie przechwytujące, ale dostęp do niego nie będzie taki prosty, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Znajduje się ono bowiem na szczycie wieży widocznej na poniższym obrazku.

098

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że aby dostać się do urządzenia wystarczy latający dron. Ten jednak również ma swój zasięg, który okaże się zbyt słaby, aby dotrzeć na niemal szczyt wieży. Co w takim razie możemy zrobić? Przede wszystkim rozwinąć konkretną umiejętność, dotyczącą Środowiskowego zdalnego sterowania.

Spis treści: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs 2 - Demaskator

Wówczas możesz przejąć znajdujący się tam podnośnik nożycowy. Wskocz na jego szczyt, przejmij kontrolę, podnieś maksymalnie do góry i dopiero wtedy wypuść Quadkoptera, którym złamiesz zabezpieczenia znajdującego się tam urządzenia przechwytującego.

Teraz musisz dotrzeć do komputera magazynującego Greystromu. Udaj się do portu, skąd dotrzesz na dach strzeżonego budynku za pomocą podnośnika nożycowego. Tam zajmij się jednym strażnikiem, a następnie używając jeżdżącego quada zhakuj czerwoną skrzynkę kontrolną, odblokowując tym samym wszelkie drzwi w okolicy.

Teraz możesz dotrzeć do wskazanego przez pomarańczową ikonę komputera. Dokonaj na nim włamania, po czym odblokujesz dwie kolejne, związane bezpośrednio z tym zadaniem, misje poboczne - Demaskator i W starym stylu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami