Ruszyło wydarzenie Halloweenowa Groza w Overwatch

Tryb kooperacji i inne.

Blizzard oficjalnie rozpoczął wczoraj wydarzenie specjalne Halloweenowa Groza w sieciowej strzelance Overwatch na PC, PS4 i Xbox One. Potrwa przez następne trzy tygodnie.

Począwszy od 11 października wszystkie skrzynki z łupami zostały zastąpione dyniowymi lampionami, w których znaleźć można ponad 100 nowych, kosmetycznych elementów, jak portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań czy skórki.

1
Nowe elementy kosmetyczne

Każda skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z kolekcji Halloween 2016. Zawartość jest losowa.

Ciekawiej zapowiada się nowy tryb rozgrywki, określany jako kooperacyjna „bójka”: Zemsta dra Złomensteina.

„Wraz z trzema innymi graczami stawcie czoła całej menażerii upiornych przeciwników, wliczając w to samego dra Złomensteina, jego potwora, Dyniarza, tajemniczą czarownicę oraz istną armię złomników” - czytamy na oficjalnej stronie.

Gracze wybiorą jedną z postaci: alchemiczkę (Ana), łucznika (Hanzo), rewolwerowca (McCree) lub żołnierza (Żołnierz-76), by stanąć w obronie zamku Adlersbrunna przed najazdem dra Złomensteina. Bohaterowie muszą współpracować, by odeprzeć fale nacierających złomników.

Jednocześnie Overwatch doczekał się ogólnej aktualizacji, modyfikującej balans niektórych postaci, usuwającej szereg błędów oraz wprowadzającej drobne zmiany w interfejsie. Pełną listę znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Blizzard pochwalił się osobno, że w sieciowej strzelance zarejestrowano już 20 milionów kont. To spory wzrost w porównaniu z sierpniem, gdy mówiono o 15 mln. Warto pamiętać, że liczba kont nie przekłada się bezpośrednio na sprzedane egzemplarze, ale na pewno wskazuje na sporą popularność produkcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami