Pokémon GO - przedmioty: Pokeball, mikstury, słodycze

Wszystkie użyteczne przedmioty.

Podczas eksploracji ulic w poszukiwaniu rzadkich (i tych mniej wartościowych) pokemonów, warto mieć w plecaku szereg przydatnych przedmiotów. Jeśli na chodniku nagle pojawi się Mewtwo, lepiej nie żałować braku dostępu do lepszego Poke Balla.

Każdy awans na wyższy poziom to nagroda w postaci przedmiotów, coraz lepszych - aż do 20. poziomu doświadczenia. Ekwipunek uzupełnimy także za pomocą zebranych monet PokeCoin, otrzymanych podczas rozgrywki lub kupionych za prawdziwe pieniądze w wirtualnym sklepie.

Powrót do spisu treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Lista przedmiotów

Poke Ball - standardowy środek do łapania Pokemonów. Do zdobycia w PokeStopach oraz za PokeCoin, we wbudowanym sklepie.

Great Ball - usprawniona wersja zwykłego Poke Balla, zwiększająca szansę na złapanie danego stworka. Warto trzymać kilka na wypadek pojawienia się rzadszego okazu. Od 12. poziomu doświadczenia..

Ultra Ball - szczyt techniki Poke Ballowej, tylko dla postaci na 20. poziomie doświadczenia. Zastosowanie tego typu gwarantuje złapanie stworka, co idealnie nadaje się do łapania tych legendarnych Pokemonów (o ile te pojawią się w grze).

Lure Module - przynęta zwabia Pokemony do PokeStopu na 30 minut. PokeStop z „zamontowaną" przynętą pojawi się na mapie otoczony różowymi „płatkami". Jak można się domyślać, przyciąga nie tylko Pokemony, ale i trenerów.

Incense - specjalny aromat także przyciąga Pokemony na 30 minut, ale nie do PokeStopu, ale do naszej obecnej lokacji. Grę zaczynamy z dwoma egzemplarzami.

Razz Berry - nakarmiony tą roślinką Pokemon jest łatwiejszy do złapania. Od 8. poziomu doświadczenia.

Egg Incubator - inkubatory służą do wykluwania jajek. Jeden inkubator pomieści jedno jajko jednocześnie. Egzemplarz otrzymywany na starcie wystarczy nam do nieskończonej liczby wykluć, ale już te dokupywane osobno - tylko na trzy narodziny. Inkubatory ładują się po wykonaniu odpowiedniej liczby kroków z telefonem w kieszeni.

Zobacz także:

Pokémon GO - awansowanie trenera, XP i nagrody

Pokémon GO - lista wszystkich Pokemonów

Camera - służy do wykonywania zdjęć. W sam raz, by pochwalić się zdobyczą w internecie.

Potion - mikstury leczą Pokemony podczas bitew w Gymach. Podstawowa wersja odnawia 20 punktów zdrowia. Dostęp od 8. poziomu doświadczenia - tak samo, jak i Gymy.

Super Potion - jak wyżej, ale leczy 50 punktów zdrowia. Od 10. poziomu doświadczenia.

Hyper Potion - jak wyżej, ale leczy całe 200 punktów zdrowia. Od 15. poziomu doświadczenia. To towar deficytowy, więc warto dobrze przemyśleć wykorzystanie.

Revive - wskrzeszenie ocuci oszołomionego Pokemona i przywróci mu połowę punktów życia. Do zastosowanie podczas potyczek w Gymach.

Max Revive - maksymalne wskrzeszenie odradza oszołomionego Pokemona z pełną pulą punktów zdrowia.

Pokemon Egg - jajka do wyklucia znajdziemy w PokeStopach. Należy włożyć je do inkubatora, który ładuje się następnie po wykonaniu odpowiedniej liczby kroków z telefonem w kieszeni. Samo zdrowie.

Lucky Egg - ze szczęśliwego jajka nie wykluje się Pokemon, lecz po ich zużyciu tempo zdobywanego doświadczenia wzrośnie dwukrotnie, na 30 minut. Warto odpowiednio zaplanować poczynania.

Bag Upgrade - zwiększa pojemność plecaka o 50. miejsc. Dostępne tylko w sklepie.

Pokemon Storage Upgrade - pozwala przechować dodatkowe 50 Pokemonów. Dostępne tylko w sklepie.

Stardust - każdy złapany Pokemon nagradza pewną porcją Stardust, służącego do podnoszenia statystyk naszych podopiecznych.

Candy - słodkości także zdobędziemy podczas łapania stworków. Odpowiednia liczba Candy potrzebna jest do ewoluowania Pokemona do następnej formy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami