Ark: Survival Evolved otrzyma w tym roku nową lokację

Oraz oficjalne mody.

Przedstawiciele studia Wildcard potwierdzili podczas konferencji PC Gaming Show przed targami E3, że Ark: Survival Evolved otrzyma w tym roku nowy biom oraz szereg oficjalnych modów.

1

Nowy teren to zielony i gęsty las Redwood, gdzie gracze zbudują bazy w koronach drzew, polatają na pterodaktylach i skorzystają z jakże przydatnej linki z hakiem.

W okolicy pojawi się także Titanosaur, czyli największy dinozaur w grze. Na tyle wielki, by na jego grzbiecie można było zbudować sporych rozmiarów obozowisko z umocnieniami.

Najpierw giganta trzeba jednak będzie oswoić, i to nie w standardowy sposób - za pomocą narkotyków - lecz w walce, z wykorzystaniem sprzętu oblężniczego.

W tym roku na oficjalne serwery trafi także szereg przygotowanych przez graczy modów, takich jak Primitive Plus z lepszym handlem i sklepami (w lipcu). Zaprezentowano też Ark: Primal Survival, w którym gracz może wcielić się w dowolne zwierzę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami