W krótkim epilogu, kierujemy córką państwa Drake. W ostatniej scenie przybliżają oni jej swoje bogate w przygody i niebezpieczeństwa życie.

Rozpoczynasz zabawę od gry w Crasha Bandicoota. Gdy trzykrotnie stracisz życię, dziewczynka odłoży pada i wstanie z łóżka. Rozejrzyj się po domu, jest w nim kilka przedmiotów, które możemy obejrzeć z bliska (wciskając ∆).

Ostatecznie jednak musisz wyjść z domu. Drzwi frontowe znajdują się na prawo od twojego pokoju. Otwórz je (∆).

uncharted4070
W domu znajduje się wiele interesujących przedmiotów, warto go zwiedzić i obejrzeć jego zawartość

Zejdź po schodkach prowadzących do domu i skieruj się na lewo. Wejdź na pomost i dojdź do łodzi. Dwukrotnie zagadaj do psa (∆), nakłaniając go by odszukał rodziców. Ten jednak nie jest skory do pomocy, więc zejdź z molo i pójdź do budynku z prawej strony.

Wejdź do środka, podejdź do stolika w pokoju naprzeciwko drzwi. Obejrzyj magazyn, pod nim leżą kluczę. Użyj ich do szafy z prawej strony.

Po jej otworzeniu, oglądaj leżące w szafie przedmioty (∆). Za czarną czaszką znajduje się biały notatnik, weź go do ręki (∆). Przeglądaj kolejne strony (użyj lewej gałki) a gdy zobaczysz zdjęcie podnieś je i odwróć (X a potem ∆). Podobnie postąp z kolejnym zdjęciem.

Następnie: Uncharted 4 - Multiplayer: porady na początek

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama