Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Uncharted 4 skasowali siedem miesięcy prac po odejściu reżyserki

Wspomina aktor Nolan North.

Nolan North – aktor wcielający się w Nathana Drake’a – poruszył temat prac nad Uncharted 4: Kres złodzieja zaraz po odejściu z projektu reżyserki, Amy Henning.

Mężczyzna był gościem kanału Couch Soup w serwisie YouTube, zapytany między innymi właśnie o to, jak powstała finalna wersja produkcji.

- Ludzie najlepiej pamiętają zapewne... Nagrywaliśmy Uncharted 4 z Amy Henning przez jakieś siedem miesięcy. Byliśmy głęboko w fabule. Gdy zwolniono ją z Naughty Dog... Skasowali wszystko, co zrobiliśmy – wspomina aktor.

- Zmienili całą obsadę. W oryginalne mieli Grahama McTavisha... Cutter [postać McTavisha, widziana ostatnio w Uncharted 3] miał dużą rolę w „czwórce” od Amy. Todd Stashwick wcielał się w Sama, a Alan Tudyk w Rafe.

- Ostatecznie wszystko pozmieniali. Troy [Baker] został Samem, dodali Nadine oraz Laurę [Bailey]. Z finansowego punktu widzenia było to całkiem miłe, ale wiecie, to biznes. Cieszyłem się po prostu, że nie anulowali całości – wyjaśnia North.

Po kontrowersyjnym odejściu z Naughty Dog, Henning dołączyła do nieistniejącego już Visceral Games. Dzisiaj ogłoszono, że kobieta zajmuje się nową grą w uniwersum Star Wars, w ramach studia Skydance New Media.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze