Uncharted 4 - Rozdział 4: Zwyczajne życie

Bracia ponownie razem.

W rozdziale będącym głównie długą scenką filmową, poznajemy dom Nate'a oraz jego obecną żonę Elenę. Później zobaczymy się z bratem, którego Nate już dawno uznał za martwego.

Gdy Nate przestanie wertować dokumenty i schowa je do biurka, będziesz mógł rozejrzeć się po jego mieszkaniu. Pełno w nim pamiątek z poprzednich przygód Drake'a, które możemy obejrzeć z bliska. Idąc jednak na koniec pomieszczenia, w pudle na prawo zbadamy cenne rzeczy, które odnaleźliśmy w więziennej misji. Dokładnie je zbadaj (∆).

uncharted4013
Strzel w talerz widoczny na zdjęciu

Podejdź do okna. Na prawo od niego znajdziesz kaburę z zabawkowym pistolem. Nate zacznie udawać, że jest na jednej z misji. Postrzelaj do otoczenia, w tym do zawieszonego pod sufitem ozdobnego talerza. Wysłuchaj wołania żony i zejdź na dół do niej. Właz znajdziesz w podłodze, pod talerzem, do którego dopiero co strzeliłeś.

Zejdź na parter i idź przed siebie aż dojdziesz do kuchni. Na lewo zobaczysz Elenę, która poprosi cię byś podał jej z kuchni coś do jedzenia. Miseczki znajdziesz na blacie po lewej stronie od kuchenki.

Odbędziecie teraz dłuższą rozmowę, podczas której musisz wybrać środkową ścieżkę dialogową. Po chwili zagracie na PlayStation 1, gdzie przejmiesz sterowanie nad Crashem Bandicootem. Biegnij w dół ekranu zbierając jabłka. Nie martw się porażkami, za którymś razem pada odbierze ci żona.

Po przegranej grze, obejrzyj do końca długi przerywnik filmowy. Wkrótce znów zobaczysz się z Samem, opowiedz mu o jednej ze swoich przygód.

Następnie: Uncharted 4 - Rozdział 5: Hector Alcazar

Powrót do spisu treści: Uncharted 4 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami