The Division - Misja fabularna: Stacja przekaźnikowa na dachu

Zadanie główne, w którym odbijamy budynek i uruchamiamy antenę.

W celu rozpoczęcia misji udaj się dystryktu Kips Bay, a następnie skieruj się w stronę znacznika. Twoim celem będzie dotarcie na dach pobliskiego budynku, uwolnienie inżyniera i ochranianie go w momencie naprawiania anteny.

Sugerowany poziom doświadczenia - 22

125

Po dotarciu a miejsce zacznij walkę z przeciwnikami przy rusztowaniu. Uważaj zwłaszcza na snajpera (obrazek powyżej) czającego się na podwyższeniu. Kiedy rozprawisz się ze wszystkimi przejdź przez furtkę i zacznij po rusztowaniu wchodzić na górę.

126

Kiedy dotrzesz na dach rusz przed siebie odpierając ataki pojawiających się wrogów. Kontynuuj przed siebie, aż znajdziesz się w miejscu, gdzie z dołu pojawi się spora grupa rywali. Odeprzyj atak, a potem kolejny, gdzie oprócz zwykłych przeciwników pojawi się też jeden ze specjalnym pancerzem (obrazek powyżej). Przyda się tu snajperka, umożliwiająca ostrzeliwanie rywali z daleka.

127

Po oczyszczeniu tego fragmentu przejdź przez pole bitwy, otwórz furtkę i po linie zjedź na dół. Przejdź na dach sąsiedniego budynku i odeprzyj kolejny atak. Następnie ruszaj dalej korzystając z drabin. W końcu dotrzesz do fragmentu dachu z anteną - czeka cię tu następne starcie ze sporą liczbą bandytów (obrazek powyżej).

128

Kiedy uporasz się ze wszystkimi zlokalizuj klatkę z inżynierem i uwolnij go korzystając z konsoli na prawo od niego (obrazek powyżej). Następnie uzupełnij zapasy amunicji w skrzyni z prawej i przygotuj się do ostatniego starcia.

129

Twoim celem będzie osłanianie inżyniera w trakcie naprawiania przez niego anteny. Najpierw grupa wrogów pojawi się w pobliżu niedawnego więzienia inżyniera. Ustaw się na podwyższeniu, po czym szybko wyeliminuj dwóch zwykłych i dwóch silniejszych rywali. Następnie przejdź na drugą stronę miejsca, gdzie inżynier naprawia antenę i odeprzyj atak przeciwników z tej strony (obrazek powyżej).

130

Trzeci atak będzie ostatnim, ale też najtrudniejszym. Najpierw załatw kilku rywali, którzy znów pojawią się w pobliżu klatki, gdzie był przetrzymywany żołnierz, a potem główny atak nastąpi z przeciwnej strony. Staraj się eliminować rywali, jak najszybciej, ponieważ w pewnym momencie na polu walki pojawi się bandyta z pancerzem oraz boss Glass (obrazek powyżej). Staraj się ostrzeliwać przeciwników z dystansu - bardzo przydadzą się granaty i np. wieżyczki. Celuj cały czas w głowę i ostrzeliwuj wrogów zza osłony, aż padną (gdyby podeszli za blisko, to szybko zmień kryjówkę, ale pamiętaj, aby stale osłaniać inżyniera). W tym momencie inżynier zakończy naprawę anteny. Włącz ją, a misja dobiegnie do końca.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Obóz w tunelu Queens

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami