Skip to main content

Games with Gold: wrzesień 2020 - pełna oferta

The Division, de Blob 2 i inne.

Microsoft zaprezentował ofertę Games with Gold na wrzesień 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są The Division i de Blob 2.

Pierwszą ze wspomnianych produkcji posiadacze Xbox One ściągną przez cały przyszły miesiąc. Pozycja jest strzelanką z elementami RPG w stylu Destiny, a więc nastawioną na rozgrywkę sieciową. Akcję osadzono w Nowym Jorku, zdziesiątkowanym przez wirusa.

The Division gracze wspólnie realizują aktywności przygotowane przez twórców

Właściciele X360 w dniach 1-15 września otrzymają zaś platformowe de Blob 2. W grze wcielamy się w tytułową kulę, której zadaniem jest przywrócenie miastu Prisma City kolorów, zabranych przez złowrogiego Comrade Blacka.


Games with Gold - pełna oferta na wrzesień 2020

  • Tom Clancy's The Division (Xbox One) - 1-30 września
  • The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One) - 16 września-15 października
  • de Blob 2 (Xbox 360, Xbox One) - 1-15 września
  • Armed and Dangerous (Xbox 360, Xbox One) - 16-30 września

Zobacz na YouTube

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Zobacz także