Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zwiększa zespół odpowiedzialny za The Division

Większe wsparcie dla gry czy sequel?

Ubisoft chce rozbudować zespół deweloperów zajmujących się marką The Division. Na oficjalnej stronie umieszczono ponad 20 ofert pracy związanych z tym tytułem.

Proponowane stanowiska to między innymi projektant cyfrowego środowiska, projektant rozgrywki czy też starszy artysta od poziomów. Opublikowany niedawno przez studio Massive tweet wskazuje, że jedną z ważniejszych pozycji jest właśnie artysta odpowiedzialny za projekty lokacji.

Ogłoszenia nie zdradzają nic na temat ewentualnego sequela. Pojawia się jednak kilka wzmianek o „rozszerzaniu” pierwszej odsłony i „stworzeniu najlepszego doświadczenia w otwartym świecie RPG w historii”. Możliwe więc, że zespół uzupełniony o nowych specjalistów zajmie się nowym DLC.

Twórcy mają jednak również w planach kontynuację. W ubiegłym roku dyrektor generalny - David Polfeldt - powiedział, że chciałby zobaczyć sequel, wielokrotnie nazywając pierwszą odsłonę „The Division 1”.

- Myślę, że to wspaniała marka, za pomocą której można opowiedzieć jeszcze wiele historii - stwierdził Polfeldt.

Obecnie w grze trwa wydarzenie zorganizowane z okazji drugich urodzin produkcji i osiągnięcia wyniku 20 milionów zarejestrowanych graczy. Event pozwala podjąć się specjalnych wyzwań i otrzymać wyjątkowe wyposażenie.

Tom Clancy's The Division to sieciowa strzelanka z elementami RPG. Gracze wcielają się w członków tajnej agencji, a ich zadaniem jest zapanowanie nad chaosem, który wybuchł po ataku bioterrorystycznym.

Tytuł zadebiutował 8 marca 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze